Dziękujemy za pełen wakacyjnych wyzwań sezon 2022! Jesteśmy wdzięczni za okazane zaufanie i skorzystanie z naszej oferty.

Nasza przygoda z Chorwacją się nie kończy. W sprzedaży jest już dostępna oferta na rok 2023.

Nie ma wakacji bez Chorwacji ...  z Biurem Podróży Test Tour!


Biuro Podróży Test Tour z Krakowa - jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek prezentowanych w naszej ofercie. Specjalizujemy się w podróżach do Chorwacji oraz szerzej - po Bałkanach. Jednakże, organizujemy również wyjazdy w inne miejsca, w kraju i na świecie. Od początku swojego istnienia (czyli od 1990 roku), starannie dobieramy współpracowników i kontrahentów. Uważamy, że zaufanie to w branży turystycznej rzecz kluczowa! Nasi piloci i rezydenci to osoby doświadczone, które pracują dla nas od lat. W identyczny sposób traktujemy naszych Gości, dlatego też grono Stałych Klientów z roku na rok się powiększa. Współpracujemy z biurami w całej Polsce, organizujemy wyjazdy na zamówienie, wycieczki szkolne i firmowe oraz pielgrzymki. Sprawdź nasze oferty - www.testtour.pl.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Życzymy wszystkim Państwu udanego wypoczynku!

B.P. TEST TOUR, 31-147 Kraków, ul. Długa 3, tel. 12 422 10 64, 12 422 10 76, e-mail: testtour@hoga.pl


Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A.